New Years Eve

pondělí, 31.12.2018 | , klub: Studio 54
více informací »

Novinky

Enrico vystoupí společně se švýcarským Dj Antoinem na party "Welcome to Prague" v pátek 15.6. v pražském Sasazu!

Přesně v polovině června 15.6. zavítá do pražského Sasazu švýcarská producentská a djská ikona Antoine, vedle kterého se na eventu představí i domácí  Michal Poliak a Enrico. Pojďme zazoomovat na headlinera akce!   Dj Antoine je momentálně nejžádanějším... zobrazit celou novinku »


Studio 54 potvrzuje účast na známém letním festivalu Mácháč!

Studio 54 potvrzuje svou účast na vyhlášeném domácím festivalu Mácháč 2012, který proběhne 24. - 25.8. v prostorách pláže Klůček - Doksy na Máchově jezeře. Další důležité informace o působení Studia54 na tomto festivalu vám přineseme již brzy, ale již teď se... zobrazit celou novinku »


Záznam z vystoupení dje Enrica na party New Year's Eve 2012 v Průmyslovém paláci!

Přinášíme vám video z vystoupení dje Enrica na party New Year's Eve 2012 v Průmyslovém paláci! Video naleznete zde:   http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aGWjNFfr1oY zobrazit celou novinku »


3. NAROZENINY SASAZU We Are All Made Of Stars

Nejlepší klub v Praze, holešovické SaSaZu, oslaví už třetí rok své zářivé existence! Buďte při tom a slavte s námi na party, jakou toto město ještě nezažilo!  Chystáme pro Vás bouřlivou oslavu, plnou života a zábavy, na níž vás prostřednictvím video zdravic... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupil ve vietnamském Saigonu v klubu Chill Sky Bar!

V rámci své minitour po Asii vystoupil Enrico v Saigonském klubu Chill Sky Bar ve Vietnamu.  Enrico si v rámci svých cest po Asii nezapomněl přibalit svůj recordbag a má naplánovaných hned několik zastávek, kde představí svůj sound. Tou první z nich bylo vystoupení v... zobrazit celou novinku »Fotoreport z New Year's Eve 2012 Prague Průmyslový Palác by Vítek

Fotoreport z New Year's Eve 2012 Prague Průmyslový Palác by Vítek zobrazit celou novinku »


Studio 54 Christmas party foto by Vítek v sekci galerie

Studio 54 Christmas party foto by Vítek v sekci galerie zobrazit celou novinku »


David Guetta afterparty Favál Brno foto by Kuba fotoreport v sekci galerie

David Guetta afterparty Favál Brno foto by Kuba fotoreport v sekci galerie zobrazit celou novinku »