Novinky

Studio 54 after Enrico vs Béda foto by Kviki - Wonderland after

Ten, kdo dorazil v sobotu ráno do Studia 54 opravdu nelitoval. Našlapaný set Enrica a Bédy na 4 playery a plný klub, který se otřásal v základech. Tak by se dala popsat atmosféra sobotní Wonderland afterparty. Mimo Enrica a Bédy se za mixem představil také Veekay, Pietros a Billy... zobrazit celou novinku »


Studio 54 after Enrico vs Béda foto by Vítek - Wonderland after

Ti, kteří v sobotu navštívili pražské Studio 54 si rozhodně přišli na své! Na programu totiž byla oficiální Wonderland afterparty po stejnojmenném eventu v pražském Sasazu. Na afterparty vystoupili v exkluivním setu na 4 decky Enrico & Béda a předvedli neskutečnou... zobrazit celou novinku »


DJ Enrico live from Mácháč festival 2011

Shlédněte sestřih z živého vystoupení dje Enrica na festivalu Mácháč 2011, kde Enrico vystoupil na hlavním pódiu: http://www.youtube.com/watch?v=l-DjpBpVZVY zobrazit celou novinku »


Enrico zamíří 28.10. do MC Posilovna v Mnichově Hradišti!

Rezidenti Studia 54 Enrico, Faith, Eagle a Raju vystoupí 28.10. klubu MC Posilovna. Rezidenti pražského afterklubu Studio 54 se poslední říjnový pátek 28.10. představí clubberům ve známém klubu MC Posilovna v Mnichově Hradišti a věřte, že to bude stát rozhodně za to!... zobrazit celou novinku »Video z vystoupení dje Enrica na liberecké Street party, která proběhla 1.7. na libereckém Výstavišti!

Koukněte se na záznam z liberecké Street party, na které vystoupil jako headliner dj Enrico. Mimo něj se na tomto eventu představil Eagle, Yan Dark a Faith. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZUmHXYfMLNw zobrazit celou novinku »


After trailer z Mácháče 2011 od Šimiho

After trailer z Mácháče 2011 od Šimiho najdete v sekci video ! Můžete si ho také stáhnout . zobrazit celou novinku »


Dj Enrico vystoupí 16.9. v klubu Soho Amsterdam!

Enrico vystoupí společně se svým kolegou Ronnym  tento pátek 16.9. v amsterdamském klubu Soho. Bezprostředně po vystoupení v klubu Amnesia Ibiza 14.9. se Enrico vydává do holandského klubu Soho, kde se představí společně s Ronnym na narozeninové party promotéra akce.... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí 14.9. opět v klubu Amnesia na Ibize!

Dj Enrico bude 14.9. hostem party Espuma v Amnesii. Po měsíci a čtyřech dnech se domácí dj Enrico vrací na místo činu do Amnesie na Ibize! Při své poslední návštěvě vystoupil jako jediný ze zahraničních umělců na party La Troya pro tento rok a příští středu se... zobrazit celou novinku »