New Years Eve

pondělí, 31.12.2018 | , klub: Studio 54
více informací »

Novinky

Rezidenti Studia 54 - Enrico, Faith a Eagle vystoupí hned dvakrát poslední zářijový víkend v Londýně!

Hlavní město Velké Británie - Londýn bude hostit Enrica, Faitha a Eagla hned dvakrát. V pátek 28.9. v klubu 414 a v sobotu 29.9. v baru Graphic! A bude o co stát! Jak jsme vás již informovali, rezidenti Studia 54 míří poslední zářijový víkend do Londýna, kde se... zobrazit celou novinku »


Rezident Studia 54 Enrico vystoupí 27.9. s australským duem Nervo v pražské Mecce!

27.9. se pražská Mecca otřese v základech! Kromě australských headlinerek Nervo se můžete těšit na vystoupení rezidenta Studia 54 - dje Enrica! Ve čtvrtek 27.9. se v pražském klubu Mecca uskuteční opravdu nevšední event s názvem Euphoria night, na němž se představí... zobrazit celou novinku »


Studio 54 Night přiváží rezidenta klubu Amnesia Ibiza Mar-T již tuto sobotu do pražské Meccy!

Rezident klubu Amnesia Ibiza Mar-T, Tommy Rogers, Enrico a Ronny na Studio 54 Night tuto sobotu v pražském klubu Mecca! A bude to ve velkém stylu! Již tuto sobotu se v pražské Mecce představí rezident Amnesia Ibiza Mar-T, který se zároveň může pyšnit oceněním best Ibiza dj... zobrazit celou novinku »


V Enricovém setu z festivalu Mácháč se skrývají i jeho dva vlastní tracky!

Našláplý set z letošního festivalu Mácháč od Enrica skrývá i dva počiny z jeho vlastní dílny! Poslechněte si záznam na Soundcloudu a najděte je! Enrico je v posledních letech stálicí domácí elektronické scény a jeho sety jsou ke slyšení nejen na mnoha... zobrazit celou novinku »DJ Enrico - Set Live@Mácháč festival 2012 - main stage v sekci Hudba!

DJ Enrico - Set Live@Mácháč festival 2012 - main stage v sekci Hudba! zobrazit celou novinku »


Fotoreport ze sobotního Mácháče 2012 od Kuby v sekci galerie!

Sobotní Mácháč patřil jen a jen domácím umělcům, kteří přilákali ještě o několik tisíc lidí více, než kolik dorazilo první festivalový den. Rozhodně musím zmínit výborné vystoupení Chrise Sadlera, Enrica, Michaela Buriana, dua Bon Trip, Pav la Bidla a DJe Trávy, se... zobrazit celou novinku »


Fotoreport Mácháč after neděle by Kuba

Fotoreport Mácháč after nedělě by Kuba zobrazit celou novinku »


Kteří rezidenti Studia 54 vystoupí letos na festivalu Mácháč?

Enrico, Tommy Rogers, Ronny, Subgate, Miquel, P@co, Pete Walk, Marty Fish a spousta dalších rezidentů Studia 54 rozduní festival Mácháč! Prvním z vystupujících ze stáje Studio 54 je Enrico, který již několikátým rokem po sobě opět vystoupí na hlavním pódiu a to v sobotu... zobrazit celou novinku »