Novinky

Enrico zavítá zítra do Českých Budějovic a v sobotu do České Lípy!

Víkend je za dveřmi a Enrico vyráží  se svým bagem do světa! Páteční zastávkou bude klubovka House of Madness v českobudějovickém klubu K2, kde se představí po boku Melvina Coxe. Sobota pak bude ve znamení Studio 54 night v klubu Luxor v České Lípě, kde ho budou... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí již zítra na eventu Housin Colors of Love v Duplexu!

Již zítra zavítá Enrico do pražského klubu Duplex na tamní event Housin Colors of Love, kde se bude slavit Valentýn ve velkém stylu nejen pro ty, kteří to ve středu nestihli. Kromě Enrica se můžete těšit na slovenského zástupce Martina Cehelskyho a Giacoma.  ... zobrazit celou novinku »


Vinyl afterparty rozduní již tuto sobotu Studio 54!

Rezidenti Studia 54 opráší své vinyly aby vám naservírovali staré pecky, které k tomuto klubu patří a ve kterých naleznete i poklady, jež formovaly světovou elektronickou scénu! Za mixem se tentokrát představí Enrico, Raju, Faith, Miquel a Jumbo a věřte, že to bude... zobrazit celou novinku »


Putovní noc pražského klubu Studio 54 zamíří tento pátek do pardubického klubu Embargo!

Známá domácí putovní noc Studio 54 night zavítá již tento pátek do pardubického klubu Embargo, kde se představí trojice rezidentů tohoto klubu Enrico, Miquel, Landchi a pardubičtí rezidenti.   Těšte se na charakteristický sound tohoto klubu a nespoutanou jízdu... zobrazit celou novinku »


28 vystupujících, více jak 24 hodin non-stop hudby a přivítání Nového roku ve velkém stylu! To je Silvestr 2017 ve Studiu 54! Mrkni na časový line-up!!!

28 vystupujících, více jak 24 hodin non-stop hudby a přivítání Nového roku ve velkém stylu - to je Silvestr 2017 ve Studiu 54!   Silvestrovské oslavy tu budou již za dva dny a pokud si budete chtít užít jeden z nejdelších silvestrovských mejdanů v metropoli, Studio... zobrazit celou novinku »


Enrico se během silvestrovských oslav představí v litoměřickém klubu Cloud a ve Studiu 54!

Silvestrovské oslavy tu jsou co nevidět a během nich zavítá Enricodo litoměřického klubu Cloud, kde vystoupí po boku svých kolegů Jmese Lurka, SNBM a Jimmyho! Následně se přesune na jednu z nejdelších silvestrovských oslav v metropoli a to do Studia 54, kde se představí... zobrazit celou novinku »


Studio 54 s Enricem, Billy Brightem a Phill Crowem zítra Dance club X Plode v Lounech!

Pokud jste z Loun a jejich okolí, neměla by vám uniknout zítřejší zastávka putovní kultovní noci Studio 54, která zavítá do klubu X Plode a kde se představí Enrico, Billy Bright, Phil Crow, Kjubone a Mitigma. Prvních 100 příchozích získá mixované cd Studio 54 zcela... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá o tomto víkendu do ústeckého Emca a na Magnetic afterparty do Studia 54!

Víkend je opět tu a Enrico vyráží na cesty. Večer zavítá na Jinglo Beats do ústeckého klubu Emco, kde se představí po boku Feat. I.T., Swinga, Cactuse a Bedy. Následně zavítá do svého domovského klubu Studio 54 na Magnetic afterparty, kde vystoupí společně s Tommy... zobrazit celou novinku »


Enrico se během tohoto víkendu představí hned čtyřikrát!

V pátek nejprve Enrico vystoupí na opening jeho oblíbené fashion značky Superdry do pražského Palladia, následně se přesune do jednoho z nejstarších klubů v Praze, kterým je Radost FX, kde proběhne putovní noc Studio 54, kde ho budou supportovat Andy Smitth, Mathiass O’Zana,... zobrazit celou novinku »