New Years Eve

pondělí, 31.12.2018 | , klub: Studio 54
více informací »

Novinky

Enrico se představí tento týden na ostravském Beats for Love a na Studio 54 Night na Bílém Kameni!

První prázdninový týden je tu a Enrico se během něj představí v Ostravě a na Máchově Jezeře. Ve čtvrtek míří na přední český festival Beats For Love, kde zahraje od 23 hodin na Excelent stage a pátek bude ve znamení Studio 54 night na Bílém Kameni, kde vystoupí... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá o tomto víkendu do boskovické Jízdárny a tachovského Kiwi baru!

V pátek se Enrico představí společně s Chris Sadlerem, Michalem Pesinou a Reinette v boskovické Jízdárně a bude to jízda. Sobota pak bude stejně jako v pátek patřit eventu Mácháč club Tour, v rámci kterého vyrazí parta Enrico, Richard Reynolds, Tigi, Blackdwarf, Dan Haward... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour 2018 - Mlékojedy Beach Park

I přes déšt, i přes bouřku, i přes zimu jsme rozduněli Beachpark Mlékojedy v rytmu house music a ve složení Enrico, Chris Sadler, Michal Pesina, Insomniac&Lexx a Donnie poručili počasí a roztančili tradiční plážový klub na naší Mácháč Club Tour. Fotil Lukáš... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2018 - Retro Zaječí

Samý holky a 6 rozluček se svobodou to byla Mácháč párty v Retro Music Club​ Zaječí v krásném Vinařství U Kapličky​ s Dj Tommy Rogers​ a DJ LeeMac Official​   Pár fotek zde a ostatní na webu klubu a na Mácháč Club Tour   Fotila Tolliis zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2018 - Unicome Teplice

Další vydařená zastávka Mácháč Club Tour zavítala do Teplického Unico Me a nesla se ve stylu White párty. Koukni na fotoreport z tohoto tradičního severočeského klubu, který byl plný už před půlnocí a lákal na line up: Matamar, Enrico, TiGi, Béda, Tarii a Brownie. Fotil... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá o víkendu do teplického klubu Unicome a Retro Zaječí v rámci Mácháč club tour a na festival Votvírák!

Enrico má před sebou nabitý víkend, během kterého ho můžete zastihnout na dvou zastávkách Mácháč club Tour a to v pátek v klubu Retro Zaječí společně s Tommy Rogersem a Leemacem, v sobotu pak v teplickém klubu Unicome, kde se představí s duem Matamar, Tigim a Bedou a v... zobrazit celou novinku »


Enrico zahraje o víkendu na Holi open airu v Praze, v Šumperku a České Lípě!

Enrico má před sebou nabitý víkend!  V pátek se předstasví v rámci Mácháč club tour v šumperském Disco 1 společně s Lady A, Matt Raidenem, Pop&House gangsters a Landchim. Sobota pak bude ve znamení eventu Holi Open Air na Střeleckém Ostrově, kde vystoupí s celou... zobrazit celou novinku »


Fotoreport ze 17. narozenin Studia 54

DĚKUJEME VŠEM! 17. narozeniny klubu Studio 54 jsme si užili přes 20 hodin a tak to má být :-) Děkujeme všem djs a všem z personálu i ochrance a grafikům a všem okolo a těšíme se na další narozeniny a další bujarou oslavu :-)) Fotila na barevný film 36 políček s ISO 400... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2018 - U Kolji Litomyšl

Tradiční zastávka Mácháč Club Tour proběhla parádně v sobotu 12.5.2018 v Litomyšli v klubu U Kolji pod vedením Dr. Chris Sadler a za podpory djs: Enrico, Styx, Glenn a Parrot a Nick Hardin. Fotil Matěj z AZ foto a poděkování patří všem co tančili do pozdních ranních hodin.... zobrazit celou novinku »