New Years Eve

pondělí, 31.12.2018 | , klub: Studio 54
více informací »

Novinky

Enrico vystoupí o víkendu v Plzni a Aši v rámci Mácháč club Tour!

Enrico vyráží o víkendu opět na cesty a jeho vystoupení se ponesou v duchu série warm upů k festivalu Mácháč 2018. První zastávkou bude Plzeň, kde se Enrico představí společně s Chris Sadlerem, Robertem Chocholou, domácí legendou Loutkou, O Jey Beem a Michaelem L. V sobotu... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT - Tachov KiWi

Poslední sobota v měsíci patřila Kiwi Tachov a stálo to za to! Line up této Mácháč Club Tour stál za to a zahráli Richard Reynolds, Enrico, TiGi, Blackwards, Howard a další.  Prázdniny začaly a festival Mácháč s Hardwellem a Arminem Van Buurenem se blíží, tak koukni... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT Boskovce Jízdárna

Mácháč club tour přijela do Boskovic a na open air pódiu i v samotném klubu Jízdárna ve složení Chris Sadler, Enrico, Michal Pesina a další připoměla atmosféru festivalu který se blíží a mílovými kroky. Fotil Tomáš Michna zobrazit celou novinku »


Fotoreport ze Sensation Afterparty

Sensation After ve Studio 54 byla nej, nej a nej! Stejně jako večerní Sensation Prague od mistrů v oboru - UNITED MUSIC  No a After? Hráli do večera Roberto Chochola, Enrico, Tommy Rogers a další a fotila a Star Wars kruhem proskakovala Lafi Foto  ) THANK YOU! zobrazit celou novinku »


Enrico se představí tento týden na ostravském Beats for Love a na Studio 54 Night na Bílém Kameni!

První prázdninový týden je tu a Enrico se během něj představí v Ostravě a na Máchově Jezeře. Ve čtvrtek míří na přední český festival Beats For Love, kde zahraje od 23 hodin na Excelent stage a pátek bude ve znamení Studio 54 night na Bílém Kameni, kde vystoupí... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá o tomto víkendu do boskovické Jízdárny a tachovského Kiwi baru!

V pátek se Enrico představí společně s Chris Sadlerem, Michalem Pesinou a Reinette v boskovické Jízdárně a bude to jízda. Sobota pak bude stejně jako v pátek patřit eventu Mácháč club Tour, v rámci kterého vyrazí parta Enrico, Richard Reynolds, Tigi, Blackdwarf, Dan Haward... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour 2018 - Mlékojedy Beach Park

I přes déšt, i přes bouřku, i přes zimu jsme rozduněli Beachpark Mlékojedy v rytmu house music a ve složení Enrico, Chris Sadler, Michal Pesina, Insomniac&Lexx a Donnie poručili počasí a roztančili tradiční plážový klub na naší Mácháč Club Tour. Fotil Lukáš... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2018 - Retro Zaječí

Samý holky a 6 rozluček se svobodou to byla Mácháč párty v Retro Music Club​ Zaječí v krásném Vinařství U Kapličky​ s Dj Tommy Rogers​ a DJ LeeMac Official​   Pár fotek zde a ostatní na webu klubu a na Mácháč Club Tour   Fotila Tolliis zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2018 - Unicome Teplice

Další vydařená zastávka Mácháč Club Tour zavítala do Teplického Unico Me a nesla se ve stylu White párty. Koukni na fotoreport z tohoto tradičního severočeského klubu, který byl plný už před půlnocí a lákal na line up: Matamar, Enrico, TiGi, Béda, Tarii a Brownie. Fotil... zobrazit celou novinku »