Novinky

Enrico zavítá o tomto víkendu do Beach parku v Mlékojedech a v rámci Mácháč club tour do Prasek!

I po náročném víkendu na festivalu Mácháč vyráží Enrico opět na cesty. V pátek se představí v rámci Studio 54 Night v Beach parku Mlékojedy, kde zahrají jeho kolegové ze stejnojmenného klubu P-jay, Billy Bright, Phill Crow, Zendi a Wulky. Sobota pak bude patřit další... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z narozeninové party B.Bright a Zendiho

Billy Bright a Zendi slavili ve Studio 54 narozeniny a bylo našlapáno jak lidmi, tak super muzikou, protože popřát svým setem přišli i Enrico, Filip Landchi, Topas, Phil Crow, Wulky a Franta "nonstop" máš babu. Děkujeme všem za mejdan do odpoledních hodin a užijte si léto, za... zobrazit celou novinku »


Enrico bude mít tento týden opravdu nabitý! Zavítá do Českých Budějovic, Solenice, Studia 54 a do Mostu!

Enricův nabitý týden startuje již ve čtvrtek, kdy se představí v českobudějovickém klubu K2 na B-day party Melvina Coxxe. Kromě Enrica a oslavence se můžete těšit například na Michaela C, Tokátka nebo Sunbeama. Pátek pak bude ve znamení Mácháč club tour v klubu Kaskáda... zobrazit celou novinku »


Bílý Kámen a Brooklyn v Karlových Varech! Tam se představí Enrico o tomto víkendu v rámci Mácháč club tour!

I o tomto víkendu vyráží Enrico na vystoupení v rámci Mácháč club tour a vy ho tak můžete zastihnout v pátek v klubu Brooklyn v Karlových Varech spole ně s Tigim, Richiem, Mejsi a Lourentem a nebo v sobotu na Bílém Kameni se svými kolegy Tommy Rogersem, Billy... zobrazit celou novinku »


Enrico se představí o tomto víkendu hned na třech eventech!

Tento pátek vyráží Enrico se svým recordbagem do plzeňského klubu Pantheon, kde se v rámci Mácháč club tour představí společně s kolegy Miem, Richiem, Millanem Weekenderem a LA. V sobotu pak vyráží nejdříve směr House in Summer do Semčic, kde ho bude supportovat Mark... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour - Cirkus Mušov

Další úspěšná zastávka Mácháč Club Tour je za námi. Jeden z nejhezčích letních klubů v ČR, Circus Mušov je tradiční místo Mácháč Club Tour a letošní párty ve složení Michael Burian, Enrico, Peet Crue a Alexx to jen potvrdila. Ani tropické vedro, ani krátký... zobrazit celou novinku »


Enrico se představí během nadcházejícího víkendu v Hradci Králové a na Bílém Kameni

Již zítra vyráží Enrico na další víkendovou tour, v rámci které se představí v pátek na další zastávce Mácháč club tour společ ně s Richardem Reynoldsem, Mejsi a Extasym v královohradeckém klubu La Fabrique. Sobota pak bude ve znamení Studio 54 Night na Bílém... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Clubu Jízdárna v Boskovicích

Mrkni  fotoreport z clubu Jizdarna v Boskovicích ..  fotil Libor Zhoř zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT Retro Music Hall

Mrkni na nové fotky z Mácháč Club Tour, tentokrát jsme navštívili Retro Music Hall v Praze zobrazit celou novinku »