Novinky

Fotoreport z Halloween Enrico B-day Studio

Úžasné, strašidelné a naprosto narvané Studio 54, které slavilo Halloween a současně narozeniny našeho šéfa a mistra horor show kterým je DJ Enrico a jeho temná princezna Stopařka. Skvělé dekorace (díky personálu) a strašné sety v podání Tommy Rogers, Be Da, Dj Faith,... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Halloween Black Circus Retro Music Hall

V Retro Music Hall proběhl nejsuprovější Halloween v Praze. Podtitul Black Circus hovořil za vše. Součást line upu byli i naši rezidenti Dj Tommy Rogers a DJ Enrico, který tam oslavil spolu s DJ MIO své narozeniny a popřáli jim setem i DJ HRUSHA a TAAVO. Koukni na pár fotek od... zobrazit celou novinku »


Studio 54 vinyl afterparty se španělským producentem Les Schmitzem (Amnesia Ibiza) již tuto sobotu ve Studiu 54!

Již tuto sobotu proběhne v pražském klubu Studio 54 speciální vydání vinyl afterparty, na které se představí rezident španělského klubu Amnesia Ibiza - Les Schmitz. Les během své kariéry od roku 1983 nasbíral neuvěřitelný počet 10500 vinylů a v rámci svého setu se... zobrazit celou novinku »


Chris Sadler a Enrico přivezou tento pátek do brněnského klubu Watt putovní noc Studio 54 night!

První listopadový pátek bude v brněnském Wattu patřit putovní noci pražského afterklubu Studio 54! Za mixem se představí rezident Enrico, který se svým recordbagem procestoval celý svět a domácí party people ho mohli zastihnout nejen v klubech napříč Českou republikou,... zobrazit celou novinku »


Halloween dj Enrico B-day tuto sobotu ve Studiu 54!

O tomto víkendu se nebude slavit jenom Halloween, ale rezident Studia 54 - Enrico oslaví ve svém domovském klubu své narozeniny a vy můžete být při tom!  Prostřednictvím setů mu dorazí pogratulovat sestava Tommy Rogers, Faith, Beda, Leemac a Madelaine!    Nabitý... zobrazit celou novinku »


Enrico slaví o tomto víkendu narozeniny a vy mu můžete přijít popřát hned na tři parties!

Enrico zavítá během nadcházejícího halloweenského víkendu hned na tři eventy, které stojí za to navštívit! V pátek se představí v pražském klubu Retro Music Hall na večírku Black Circus, kde zahraje společně se svým stájovým kolegou ze Studia 54 - Tommy Rogersem. O... zobrazit celou novinku »


Studio 54 Night zavítá v sobotu 21.10. do teplického klubu Unico me!

Putovní noc Studio 54 Night zamíří v tuto sobotu do teplického klubu Unico Me. Během večera se za mixem představí čtveřice rezidentů tohoto klubu - Enrico, Sylon, Beda a Billy Bright, kteří na sever dovezou charakteristický sound Studia 54.    Pokud jste tedy z... zobrazit celou novinku »


Enrico má opět nabitý víkend! Gravity festival a následně oficiální afterparty a Studio 54 Night v Kutné hoře!

Enrico vyráží o tomto víkendu opět na cesty. Dnes ho můžete zastihnout na druhé stagi festivalu Gravity v Praze, kde bude headlinerem producent TUJAMO. V sobotu ráno pak na oficiální afterparty ve Studiu 54, kde se představí po boku Bon Finixe, Faitha, Eagla a dalších a zítra... zobrazit celou novinku »


Enrico a Faith již tuto sobotu ve švýcarském klubu The Bandits!

Enrico vyráží se svým kolegou Faithem ze Studia 54 do Švýcarska. V sobotu je bude hostit tamní klub The Bandits, kde bude tato dvojice prezentovat české barvy. O support se postará švýcarský producent, kterého jste měli možnost slyšet minulý týden v ČR - Carry Luke! ... zobrazit celou novinku »