Novinky

Enrico zavítá o víkendu do teplického klubu Unicome a Retro Zaječí v rámci Mácháč club tour a na festival Votvírák!

Enrico má před sebou nabitý víkend, během kterého ho můžete zastihnout na dvou zastávkách Mácháč club Tour a to v pátek v klubu Retro Zaječí společně s Tommy Rogersem a Leemacem, v sobotu pak v teplickém klubu Unicome, kde se představí s duem Matamar, Tigim a Bedou a v... zobrazit celou novinku »


Enrico zahraje o víkendu na Holi open airu v Praze, v Šumperku a České Lípě!

Enrico má před sebou nabitý víkend!  V pátek se předstasví v rámci Mácháč club tour v šumperském Disco 1 společně s Lady A, Matt Raidenem, Pop&House gangsters a Landchim. Sobota pak bude ve znamení eventu Holi Open Air na Střeleckém Ostrově, kde vystoupí s celou... zobrazit celou novinku »


Fotoreport ze 17. narozenin Studia 54

DĚKUJEME VŠEM! 17. narozeniny klubu Studio 54 jsme si užili přes 20 hodin a tak to má být :-) Děkujeme všem djs a všem z personálu i ochrance a grafikům a všem okolo a těšíme se na další narozeniny a další bujarou oslavu :-)) Fotila na barevný film 36 políček s ISO 400... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2018 - U Kolji Litomyšl

Tradiční zastávka Mácháč Club Tour proběhla parádně v sobotu 12.5.2018 v Litomyšli v klubu U Kolji pod vedením Dr. Chris Sadler a za podpory djs: Enrico, Styx, Glenn a Parrot a Nick Hardin. Fotil Matěj z AZ foto a poděkování patří všem co tančili do pozdních ranních hodin.... zobrazit celou novinku »


Enrico má před sebou opět nabitý víkend!

Enrico vyráží o víkendu opět na cesty! V pátek zavítá nejdříve do pardubického klubu Embargo na další pokračování putovní noci Studio 54 Night, kde se představí se svými kolegy Billy Brightem, Sylonem, Phil Crowem a místním Arrowem. Bezprostředně po vystoupení se... zobrazit celou novinku »


Velkolepé 17. narozeniny pražského Studia 54 odstartují již zítra!

30 vystupujících, 3 speciální hosté, 24 hodin non-stop hudby a cd jako dárek pro příchozí - to všechno kromě nabité narozeninové atmosféry slibují 17. narozeniny pražského klubu Studio 54!    Již zítra se bude ve Studiu 54 slavit ve velkém stylu, protože 17... zobrazit celou novinku »


Pardubický Majáles, Magnetic afterparty a Mácháč club tour! Tam zavítá Enrico o tomto víkendu!

Druhý květnový víkend vyráží Enrico opět na cesty! Zítra se představí na pardubickém Majálesu, kde se na elektronické stagi vystřídá například s Angry Beats, Bon Finixem, Briooanem, Chrisem Sadlerem a dalšími. V Praze ho můžete zastihnout v sobotu ráno na Magnetic... zobrazit celou novinku »


Enrico se představí během nadcházejícího prodlouženého víkendu v ostravském Fabricu, mladoboleslavském Foru a hradeckém Denoche.

Enrico vyráží opět na cesty a jeho tři zastávky během prodlouženého víkendu budou ve znamení Mácháč club tour 2018.    První zastávkou bude ostravský Fabric, kde se představí společně s Manenem, Tigim, Namaasem, Shefou, Matt Hornerem a Siggim. Sobota pak bude... zobrazit celou novinku »


Enrico se představí o víkendu v klubu Nový Obzor Most a Max Music clubu ve Žďáru nad Sázavou!

Enricův nadcházející víkend bude ve znamení Mácháč club tour. V pátek zavítá společně s Michaelem Burianem, Jean Lucem a dalšími do mosteckého klubu Nový Obzor, kde budou toto trio supportovat Beran a Valda a sobotní vystoupení si odbyde v Max Music clubu ve Žďáru nad... zobrazit celou novinku »