Billy Bright a Zendi B-Day

sobota, 12.8.2017 | DJs: Landchi, Topaz, Enrico, Billy Bright, Phil Bil, Zendi, Wulky, klub: Studio54
více informací »

Novinky

Enrico se představí během nadcházejícího víkendu v Hradci Králové a na Bílém Kameni

Již zítra vyráží Enrico na další víkendovou tour, v rámci které se představí v pátek na další zastávce Mácháč club tour společ ně s Richardem Reynoldsem, Mejsi a Extasym v královohradeckém klubu La Fabrique. Sobota pak bude ve znamení Studio 54 Night na Bílém... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Clubu Jízdárna v Boskovicích

Mrkni  fotoreport z clubu Jizdarna v Boskovicích ..  fotil Libor Zhoř zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT Retro Music Hall

Mrkni na nové fotky z Mácháč Club Tour, tentokrát jsme navštívili Retro Music Hall v Praze zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá tento víkend v rámci Mácháč club tour do Beach parku v Mlékojedech a Retro Music Hall

I tento víkend bude mít Enrico nabitý. V rámci série warm upů k festivalu Mácháč se představí v pátek v Beach parku Mlékojedy po boku Chris Sadlera, Sunbeama, Lexxe a Insomniaca a v sobotu zavítá do pražského Retro Music Hall, kde vystoupí společně s Bon Finixem s Pietrosem... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí během víkendu v Uherském Hradišti a v Mostě!

Enrico vyráží v rámci Mácháč club tour opět na cesty a zastihnout ho můžete v pátek v clubu NO.6 v Uherském Hradišti společně s kolegy Michaelem Burianem, Leemacem a Peetem Crue. V sobotu vystoupí v mosteckém klubu Manhattan s Lady A, Sunbeamem, Valdou a Davidem Rovertem!... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour - Lipan Aš

Koukněte na fotky z dalšího MCT-- Další zastávka Mácháč Club Tour (MCT) navštívila nejzápadnější město české republiky Aš a ukázala se v klubu Lipan. Párty se nesla v párty duchu festivalu Mácháč a vystoupili djs které znáte z festivalu i z klubů po celé... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour - Luxor Česká Lípa

Mrkněte na fotky z MTC Luxor.. Mácháč jezdí do Luxoru v České Lípě dlouhá léta a i letos tomu nebylo jinak. Další zastávka Mácháč Club Tour (MCT) úspěšně proběhla v sobotu 27.5 a zahráli Enrico, Bon Finix, Jimmy a Mike Shiky. Koukni na fotoreport který fotil Jára... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá v rámci Mácháč club Tour první červnový víkend do ostravského Fabricu a Lipan clubu v Aši!

První červnový víkend bude Enrico opět na cestách a to v rámci Mácháč club tour. Jeho první zastávkou bude v pátek klub Fabric, kde se představí společně s Richardem Reynoldsem, Miem, Namaasem, Hlavkusem a dalšími a v sobotu zavítá s Tigim, Angry Beats, Richiem, Uzim a Jay... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z 16. narozenin Studia 54

A je to tu  :-)  Fotoreport ze suprácké 16. oslavy narozenin Studia 54. Bylo to naprosto dle všech regulí a trvalo to 24 hodin  :-)  Slavilo se od 23:00 do 23:00 dalšího dne, zahrálo 24 djs a obsluha jela na 3 směny. Skvěle fotil  Lukáš Klusák  a za to mu dík.... zobrazit celou novinku »