Billy Bright a Zendi B-Day

sobota, 12.8.2017 | DJs: Landchi, Topaz, Enrico, Billy Bright, Phil Bil, Zendi, Wulky, klub: Studio54
více informací »

Novinky

Enrico zavítá v rámci Mácháč club Tour první červnový víkend do ostravského Fabricu a Lipan clubu v Aši!

První červnový víkend bude Enrico opět na cestách a to v rámci Mácháč club tour. Jeho první zastávkou bude v pátek klub Fabric, kde se představí společně s Richardem Reynoldsem, Miem, Namaasem, Hlavkusem a dalšími a v sobotu zavítá s Tigim, Angry Beats, Richiem, Uzim a Jay... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z 16. narozenin Studia 54

A je to tu  :-)  Fotoreport ze suprácké 16. oslavy narozenin Studia 54. Bylo to naprosto dle všech regulí a trvalo to 24 hodin  :-)  Slavilo se od 23:00 do 23:00 dalšího dne, zahrálo 24 djs a obsluha jela na 3 směny. Skvěle fotil  Lukáš Klusák  a za to mu dík.... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá o tomto víkendu v rámci Mácháč club tour do Pardubic a České Lípy!

Pokud jste z Pardubic nebo České lípy rozhodně si nenechte ujít další pokračování série warm upů Mácháč club tour, které se uskuteční v pátek 26.5. v Music Hall Hobe, kde se představí Enrico společně s Tommy Rogersem, Flashem a dalšími a v sobotu pak v českolipském... zobrazit celou novinku »


16.narozeniny Studia 54 s více jak 30-ti dj's a 24-mi hodinami non-stop hudby již tento pátek!

V pátek oslaví pražský klub Studio 54, který je velice dobře znám nejen mezi domácími clubbery, neuvěřitelné 16. narozeniny, na kterých se během 24 hodin představí na 30 rezidentů klubu a jako dárek dostane každý příchozí mixované cd a zároveň se pro návštěvníky... zobrazit celou novinku »


Pardubický Majáles v pátek, následná oficiální Majáles afterparty a sobotní 1. narozeniny klubu Cloud.To je výčet Enricových vystoupení o tomto víkendu!

Enrica čekají během tohoto víkendu hned tři vystoupení, které odstartuje v pátek na pardubickém Majálesu, kde vystoupí na techhousové stagi. Následně ho mohou nejen návštěníci této akce zastihnout také na oficiální afterparty po této akci v Music Hall Hobe a sobota bude... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí během víkendu v sobotu na Magentic afterparty ve Studiu 54 a na další zastávce Mácháč club tour v Dance klubu U Kolji!

I o tomto víkendu nebude Enrico zahálet a vystoupí hned na dvou eventech. Prvním z nich je afterparty po halovce Magnetic ve Studiu 54, kde se představí společně se svými kolegy Richiem, Roberto Chocholou, Nicolasem V, Billy Brightem a Phil Crowem a tentýž den ho zastihnete také na... zobrazit celou novinku »


9.narozeniny českolipského klubu Luxor již tuto sobotu!

Již tuto sobotu oslaví českolipským clubberům dobře známý klub Luxor své 9. narozeniny, které budou jak jinak, než ve velkém stylu! Narozeninovými hosty z řad dj's budou hned tři rezidenti pražského klubu Studio 54 Enrico, Pietros, Richie a domácí klubové barvy budou hájit... zobrazit celou novinku »


Swiss night již zítra v Retro Music Hall s Enricem, Faithem, Carry Lukem a Scodem!

Vyražte zítra do Retro Music Hall na Swiss night a vychutnejte si švýcarské duo Carry Luke a Scode, jejichž sound stojí rozhodně za to! O support se postará domácí dvojice a rezidenti Studia 54 – Enrico a Faith a o zábavu rozhodně nebude nouze!   Více info na... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour 2017 v Ústí nad Labem

Vyprodaný kulturní dům v Ústí nad Labem ve čtvrtek už v 10 večer sliboval j edinečnou párty jízdu a to se vyplnilo do posledního puntíku. Poděkování všem za úžasnou párty která trvala do ranních hodin a to především Julio Production , Bowling Restaurant... zobrazit celou novinku »