Novinky

Enrico vystoupí o tomto víkendu v rámci Mácháč club tour v pátek v Beach parku v Mlékojedech a v sobotu v klubu Triniti!

Enrico nepovoluje ani o tomto víkendu. V pátek zavítá v rámci Mácháč club Tour do letního klubu Beachpark Mlékojedy, kde ho bude supportovat Chris Sadler, Tokátko, Lexx a Insomniac. V sobotu pak vyrazí do  pardubického klubu Trinity, kde se můžete těšit také na SNBM, Tigiho... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá v rámci Mácháč club tour do Boskovic a Retra Zaječí!

Enrica čeká opět nabitý víkend. Zítra vyráží v rámci Mácháč club tour do klubu Jízdárna v Boskovicích, kde se představí společně s Chris Sadlerem, Siggim, Michalem Pešinou a Reinette. V sobotu zamíří do Retra Zaječí, kde vystoupí s Bon Finixem a Leemacem.... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá o víkendu v rámci Mácháč club tour do Vimperka a Teplic.

Nadcházející víkend se Enrico představí v rámci Mácháč club tour ve Vimperku a Teplicích. Páteční zastávkou bude Calypso Vimperk, kde zahraje společně s Angry Beats, Melvinem Coxxem a M@giccem. Sobotní zastávka tour pak proběhne v teplickém Unicome, kde se Enrico... zobrazit celou novinku »


Enrico má před sebou další nabitý víkend a tři vystoupení!

Dnes zavítá v rámci Mácháč club tour do Valašského Meziříčí a klubu No 6., kde vystoupí společně s Michaelem Burianem a Leemacem. V sobotu pak vystoupí v pražském Duplexu na eventu Helvetica, kterému budou vévodit dva švýcarští hosté, které bude Enrico supportovat... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí o tomto víkendu hned na čtyřech místech!

Enrico má před sebou další nabitý víkend.  V pátek nejprve  vyrazí na Studio 54 partník, kde mu budou sekundovat Subgate, Billy Bright, Phil Crow a Cubix. Následně se přesune do Mariánských Lázní do D-clubu a bezprostředně po tomto vystoupení vyrazí do svého... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá dnes do klubu U Kolji v Litomyšli a zítra na Lázeňskou Open air od Teplic!

Enrico vyráží dnes opět na víkendovou tour. Dnes večer se představí společně s Chrisem Sadlerem, Styxem a Yoppou Parrotem v klubu U Kolji v Litomyšli v rámci Mácháč club tour a zítra zavítá do Teplic, kde proběhne Lázeňská Unico Night Open Air. Kromě Enrica zde vystoupí... zobrazit celou novinku »


Enrico má před sebou nabitý víkend v rámci třech vystoupení v Pardubicích a pražském Duplexu a Studiu 54!

Enrico má před sebou další nabitý víkend. V pátek zavítá nejprve na Pardubický Majáles, kde je line-up na všech stagích opravdu nabitý, následně se přesouvá do pražského klubu Duplex na Mácháč club tour, kde vystoupí společně s Tommy Rogersem, Sylonem a Jimmym a v... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2019 N-club Most

V sobotu 4.5. dorazil Mácháč Fetival do mosteckého podniku N-Club. V silné sestavě s Manenem v čele rozohnil publikum a navázal na úspěšné zastávky v předešlých letech v tomto regionu. Dále zahráli TiGi, Enrico, Dom Quark, Jimmy, Waci a David Mixa. Fotil Martin Kubrycht,... zobrazit celou novinku »


Enrico má před sebou divoký týden a 4 vystoupení!

Již dnes zahraje v klubu Sokolovna v Bělé pod Bezdězem společně s Miem, SNBM a dalšími, v pátek zavítá v rámci Mácháč club tour do klubu Hvězda ve Strakonicích, kde ho bude supportovat SNBM, Melvin Coxx a M@ggic.  Sobotní zastávkou stejnojmenné tour bude brněnský klub... zobrazit celou novinku »