New Years Eve

, 31.12.2018 | , club: Studio 54
more info »

News

Enrico vystoupí v sobotu v domovském klubu Studio 54 na speciální vinyl afterparty a následně v klubu Brooklyn na Studio 54 night!

Enrico o víkendu roztočí ve svém domovském klubu Studio 54 asfaltové placky a to na dalším pokračování vinyl afterparty v sobotu ráno, na které zazní kultovní hitovky tohoto klubu. Kromě něj se můžete těšit na Michaela J, Smokea, Faitha a Peeta Sanderse. V sobotu... show more »


Fotoreport z Denoche-Hradec Králové-Mácháč After Show

V pátek jsme zavítali do hradeckého Denoche Music Hall s Mácháč After Show a párty to byla super. Koukni na fotoreport od Matěj Škraňky. Hráli: Ergee, Snbm aka Sunbeam, Enrico a Michele Cavalletto. Děkujeme  show more »


Fotoreport ze Studio 54 Night - Mlékojedy

Poslední prázninový opátek jsme měli Studio 54 Night - Beach Park Mlékojedy ! Koukni na fotoreport z této plážové destinace a i když celý pátek pršelo a hromy a blesky byly proti nám, i tak jsme solidně zakalili a na úrovni jsme se rozloučili s prázdninami. Důkaz je pozdní... show more »


Fotoreport z MCT After Show - Retro Zaječí

Samá dámská jízda a rozlučky se svobodou   Klasika v Retro music club Zaječí .-) Hrál Enrico a s ním princ krasomil Leemac a miláček davů a znalec smrkových letokruhů TiGi. Koukni fotoreport z před před poslední Mácháč Club Tour a buď fajn  show more »


Enrico zavítá večer do Radosti FX na další pokračování eventu Studio 54 Night a zítra se představí v Retro Zaječí na Mácháč club tour after show

Pokud se dnes chystáte do víru pražského nočního života, zavítejte do Radosti FX, kde se odehraje další pokračování klubovky Studio 54 night, na níž vystoupí Enrico, Rio, P-jay, Billy Bright a Phill Crow a po které následuje oficiální afterparty v domovském klubu Studio 54... show more »


Fotoreport z MCT 2018 - Relax Prasek

Pár fotek z krásného amfiteátru v Praseku u Nového Bydžova z povedené a suprácké Mácháč Club Tour - Relax Prasekod  RelaxParty.cz . Celý výběr fotek z párty na které zahrál Enrico, Richard Reynolds, Procash a Thomas Vibes najdeš na webu a fb klubu a Mácháče. Po... show more »


Enrico zavítá večer do českobudějovického klubu K2 a v sobotu do pražského Stormu!

Poslední týden před festivalem Mácháč Enrico zavítá do českobudějovického klubu K2, kde bude slavit narozeniny dj Melvin Coxx a kde se kromě Enrica také představí SNBM, Michael C, tokátko a řada dalších. Sobota pak bude patřit poslední zastávce Mácháč club tour , která... show more »


O víkendu čekají Enrica dvě zastávky Mácháč club tour a to na Bílém Kameni a na letním parketu Prasek

Od startu letošního ročníku festivalu Mácháč nás dělí bez mála dva týdny, během kterých se můžete zůčastnit série warm upů Mácháč club Tour. Enrico se o tomto víkendu představí na dvou zastávkách a to v pátek na Bílém Kameni, kde mu bude sekundovat duo Matamar,... show more »


Enrico v rámci víkendové série Mácháč club tour zavítá do Kyjova a Českého Krumlova!

Enrico má před sebou další nabitý víkend, který se ponese v duchu série warm upů k letošnímu ročníku festivalu Mácháč s názvem Mácháč club tour. První zastávkou bude kyjovský klub Tropic, kde se Enrico představí společně s Tommy Rogersem, Richardem Reynoldsem, Allib... show more »