New Years Eve

, 31.12.2018 | , club: Studio 54
more info »

News

House of Madness s irským Marcusem O'Laoire zítra v holešovické hale 36 Underground!

V rámci oslav svatého Patrika zítra proběhne v holešovické hale 36 underground event House of Madness, na kterém se představím irský umělec Marcus O'Laoire, kterého bude supportovat Enrico, Michael C, Melvin Coxx, SNBM a řada dalších! Pokud si chcete užít oslavy svatého... show more »


Studio 54 night dnes zamíří do klubu Laguna v Náchodě!

 Putovní noc pražského klubu Studio 54 dnes rozduní náchodský klub Laguna. Za mixem se představí jeho rezidenti Enrico a Richie, kteří vás budou bavit celou noc a těšit se můžete na charakteristický sound Studia 54. Pro prvních 100 příchozích je připraveno mixované cd... show more »


Enrico se o víkendu představí po boku legendárního dje Tonky a Olava Basoskiho, na Magnetic afterparty a nebo na Studio 54 Night v Kutné Hoře!

Nadcházející víkend bude pro Enrica ve znamení třech vystoupení. V pátek ho čeká vystoupení na eventu The Legends v pražském Retro Music Hall, kam zavítají zahraniční legendy dj Tonka a Olav Basoski, které bude Enrico supportovat společně s Pavlem Bidlem a Chrisem... show more »


Enrico se představí v sobotu na eventu Helvetica v pražském Duplexu se speciálními hosty ze Švýcarska!

Sobotní noc bude v pražském Duplexu patřit eventu Helvetica, na kterém se jako speciální hosté představí švýcarští producenti Pascal Tokar a Carry Luke, které bude Enrico supportovat společně se svým kolegou ze Studia 54 - Faith. Kompletní informace na www.djenrico.cz    show more »


Studio 54 Night rozduní již zítra Music club Retro Zaječí!

Zítra zamíří putovní noc klubu Studio 54 na jih Moravy a to do klubu Retro Zaječí. Line-up večera je nabitý a v rámci něj se za mixem vystřídají dvě zásadní postavy, které stojí za pražským Studiem 54 - Tommy Rogers a Enrico. O jejich support se postará jejich stájový... show more »


Enrico oslaví své narozeniny ve velkém stylu v rámci dvou halloweenských parties ve Studiu 54, Ústí nad Labem a v pražském Retro Music Hall!

Enrico bude tento víkend slavit své narozeniny a to ve velkém stylu a hned na třech parties! První z nich bude Ústecký Halloween v klubu Havana, kde vystoupí společně s Jaqullin, Dom Quarkem a dalšími. Následně se přesune do svého domovského klubu Studio 54, kde proběhne... show more »


Enrico se o víkendu přestaví po boku housové legendy Boba Sinclaira a na 2. narozeninách Vinyl Baru v Praze!

Nadcházející víkend si Enrico splní jeden ze svých snů. Vystoupí po boku housové legendy Boba Sinclaira, který má na svém kontě řadu hitů, mezi které patří například Love Generation nebo Hold On, a to v sobotu v pražském klubu Duplex! Pátek pak bude ve znamení oslav 2.... show more »


Enrico vystoupí v sobotu v domovském klubu Studio 54 na speciální vinyl afterparty a následně v klubu Brooklyn na Studio 54 night!

Enrico o víkendu roztočí ve svém domovském klubu Studio 54 asfaltové placky a to na dalším pokračování vinyl afterparty v sobotu ráno, na které zazní kultovní hitovky tohoto klubu. Kromě něj se můžete těšit na Michaela J, Smokea, Faitha a Peeta Sanderse. V sobotu... show more »


Fotoreport z Denoche-Hradec Králové-Mácháč After Show

V pátek jsme zavítali do hradeckého Denoche Music Hall s Mácháč After Show a párty to byla super. Koukni na fotoreport od Matěj Škraňky. Hráli: Ergee, Snbm aka Sunbeam, Enrico a Michele Cavalletto. Děkujeme  show more »